One Step Ahead

Jesteśmy ekopartnerem, który spogląda w przyszłość i idzie z duchem czasu, będąc autorytetem i ekspertem w swojej dziedzinie.

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać!

Z energią i werwą podążamy za trendami. Naszą przewagą jest jakość opieki, którą otaczamy klientów, gwarantując najwyższy poziom usług. Przejawia się to w zindywidualizowanej opiece nad klientem, doradztwie merytorycznym, wsparciu prawnym, edukacji i sprawnym działaniu. Jesteśmy czymś więcej niż marką – jesteśmy gwarantem jakości i bezpieczeństwa. Pamiętaj, z nami zawsze będziesz ONE STEP AHEAD.

Wizja

Wyznaczamy nowe standardy rynkowe i tworzymy innowacyjne rozwiązania w branży odzysku, będąc zawsze o krok przed konkurencją.

Innowacyjność

Posiadamy innowacyjny, najbardziej zaawansowany technologicznie Zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego w Polsce.

Doświadczenie

Działamy 20 lat na rynku, posiadamy fachową i sprawdzoną wiedzę z zakresu prawa ochrony środowiska. Antycypujemy zmiany legislacyjne.

Bezpieczeństwo

Jesteśmy gwarantem bezpieczeństwa, zapewniamy transparentność i pewność wykonania obowiązków ustawowych.

Odpowiedzialność

Dbamy o najwyższe standardy w obsłudze klienta, stawiając jego potrzeby zawsze na pierwszym miejscu.

Kompleksowość

Dwie organizacje odzysku i własny zakład przetwarzania dają nam możliwość kompleksowej obsługi w zakresie realizacji obowiązków środowiskowych.